Majutus

Tere tulemast Setomaale, kus Lämmijärve lahesopi kaldal, kaugel suurtest linnadest asub saastamata õhuga männimetsade vahel Värska Sanatoorium & Veekeskus!

Sanatooriumi territoorium on 20 ha. Sanatoorne kompleks koosneb hubasest hotellist ja ravilast, mis on ühendatud omavahel klaasgaleriiga, ka on seal söögisaal, võimla, kus saab harrastada hommiku- ja ravivõimlemist, mineraalvee bassein, kus saab teha vesivõimlemist, sauna, vaba-aja keskus, väike pood ja kohvik Lahe.

Sanatooriumi hotellis on 101 mugavat ja valgusküllast tuba. Kõikide tubade rõdudelt avaneb lummav vaade Lämmijärvele.

Söögisaalis serveeritakse tervislikke sööke buffet-lauas ja toidu valmistamisel kasutatakse valdavalt kohalike tootjate toorainet.

Ravila fuajees asuvad mineraalvee joogiautomaadid. Mineraalvesi on sanatooriumi klientidele tasuta!

Vaba aja keskuse 0-korrusel asuvad väike pood ja hubane kohvik.

Veekeskus asub sanatooriumist 300 meetri kaugusel. Veekeskuses on unikaalne veepark, 26 toaga väike hotell, piirkonna parima varustusega jõusaal, ilusalong, solaarium, laste mängutuba. Kohvikus saab nautida maitsvat kohvi ja saiakesi.

Veepargis
on 25-meetrine kolme rajaga bassein, laste- ja valgusteraapiabassein, mineraalveega kontrastmullivannid 17°C ja 34°C, survekoskede ja vastuvoolukanaliga suur lõõgastusbassein, kivikliburada. Saunakompleksis on aurusaun, 75 °C ja 90 °C soome saunad ja infrapunasaun.
Veepargis asub ka veebaar, kus saab nautida värskendavaid kokteile veest väljumata!