Järelmaks

Koostöös Swedbankiga pakub Värska Sanatoorium võimalust tasuda ostude eest ka järelmaksuga!
Nii saab kauba eest mugavalt igakuiste maksetena tasuda ning taskukohased on ka kallimad tooted.

• Järelmaksu saab taotleda ostusummast alates 125 kuni 10 000 eurot
• intress 9,9% järelmaksu jääkväärtuselt
• tagasimakseperiood 6 kuni 48 kuud.
• esmane sissemakse kuni 70% ostusummast
• lepingutasu 19 eurot.

Näide: Makstes 500-eurose ostu eest aastase järelmaksuga, tuleb iga kuu tasuda 40 eurot ning tehingu kallinemine on vaid 25 eurot ehk 5%. Arvestatud on 10% sissemaksuga.

Järelmaksu taotlemiseks piisab 250 eurosest netosissetulekust (töötasu, pension, vanemahüvitis), mis on viimase 6 kuu jooksul laekunud ükskõik millisesse Euroopa Liidu liikmesriigi panka. Kui sissetulek ei ole laekunud Swedbanki kontole, tuleb järelmaksu taotlemiseks esitada ka viimase 6 kuu kinnitatud kontoväljavõte. Lisaks tuleb järelmaksu vormistamiseks kaasa võtta pass või ID-kaart. Järelmaksu saavad taotleda kõik Eesti Vabariigi kodanikud ning välisriikide kodanikud vanuses 18 kuni 75 eluaastat, kellel on kodakondsus või Eesti elamisluba, mis peab olema kehtiv vähemalt järelmaksuperioodi lõpuni.

Järelmaksu taotluse saate esitada kaupluses ning vastus antakse 15 minuti jooksul. Positiivse vastuse korral sõlmitakse kaupluses kohe ka järelmaksu leping. Swedbanki klientidele vormistatakse maksete tasumiseks automaatselt otsekorraldus, teiste pankade kliendid saavad aga ise sõlmida püsikorralduse lepingu kuumaksete maksmiseks Swedbank Liisingu kontole nr 221001169826. Nii võib hiljem alati kindel olla, et kuumaksed võetakse kontolt õigel ajal. Soovi korral on Swedbanki järelmaksu lepingut võimalik lõpetada endale sobival ajal ilma täiendavate lisatasudeta.

Lisainfot Swedbanki järelmaksu kohta saab Swedbanki kodulehelt.

Teenust pakub Swedbank Liising AS. Tutvu teenuse tingimustega kaupmehe klienditeenindaja juures, vajaduse korral konsulteeri asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 15,01% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 eurot, sissemakse 10%, tagastamise tähtaeg 2 aastat, intress 9,9% aastas, lepingutasu 19 eurot. Määr on arvestatud eeldusel, et põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena.


Swedbanki järelmaksu tingimuste osas küsi lisainfot tel +372 799 3904+372 799 3904 või saada kiri viktoria.laanelind@spavarska.ee

 

Swedbanki järelmaks
Swedbanki järelmaks